В рамках проєкту «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – «Aircraft Engineering Education Renovation») на кафедру ТМ придбано фрезерний верстат. Грантові кошти були витрачені на це обладнання з метою покращення якості освіти, розвитку технічної творчості студентів та проведення наукових досліджень.

Свердлильно-фрезерний верстат BF 35 BDC, що придбано, має можливість плавної зміни швидкості обертання шпинделя, цифрову індикацію координат робочого столу та точність шпинделю 15мкм.

Проєкт «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – «Aircraft Engineering Education Renovation») реалізується за Програмою «Малі гранти публічної дипломатії – ОСВІТА на 2023 рік» за спонсорської підтримки Державного департаменту США та Посольства США в Україні (the U.S. Department of State, the U.S. Embassy in Ukraine).