У цьому році наш університет підписав договір про співробітництво з Краківським політехнічним університетом ім.Тадеуша Костюшки Республіка Польща. І хоча документ зареєстрований в КПІ ім.Ігоря Сікорського 18 травня, дата самого підписання була саме того сумнозвісного дня – 24 лютого. Саме тоді університети домовились про заохочення академічної та наукової співпраці. Це дослідницька діяльність, обмін працівниками та здобувачами вищої освіти, участь у семінарах та симпозіумах, проведення лекції.

І наразі споріднена з нами по спеціальності кафедра Техніки та автоматизації виробництва висловлює щиру підтримку. Публікуємо лист від завідувача кафедри, професора, доктора Себастьяна Скочипец.

Społeczność Politechniki Krakowskiej mocna wspiera i wyraża pełną solidarność z Narodem Ukraińskim w Jego walce o własną niepodległość. Walczycie o najwyższą wartość jaką jest wolność, broniąc także Polski i całej Europy. Deklarujemy wszechstronną możliwą pomoc i wsparcie. Drzwi naszej Katedry są dla Was zawsze otwarte.

Sława Ukrajini!

prof. dr hab. inż. Sebastian Skoczypiec
Kierownik Katedry

Katedra Inżynierii i Automatyzacji Produkcji
Politechnika Krakowska / Wydział Mechaniczny
al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków
tel.: +48 12 3743250, +49690400133
www: http://m6.pk.edu.pl
Громада Краківського технічного університету рішуче підтримує та висловлює повну солідарність з українським народом у його боротьбі за власну незалежність. Ви боретеся за найвищу цінність, якою є свобода, захищаючи також Польщу та всю Європу. Заявляємо про можливу комплексну допомогу та підтримку. Двері нашого відділення завжди відкриті для вас.

Слава Україні!

проф. доктор Себастьян Скочипец
Завідувач кафедри

Кафедра техніки та автоматизації виробництва