Наступного тижня на нашій кафедрі проводяться перші тури олімпіад відразу з трьох дисциплін! Переможці олімпіад представлятимуть університет на других турах всеукраїнських олімпіад.
До участі запрошуються всі бажаючі студенти старших курів.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Технології машинобудування» спеціальності «Прикладна механіка» проводиться у період з 19 по 21 лютого 2020. Відповідальний за проведення Фролов В.К.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням» проводиться у період з 17 по 19 лютого 2020. Відповідальний за проведення Кореньков В.М.

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» проводиться у період з 18 по 20 лютого 2020. Відповідальний за проведення Воронцов Б.С.

За більш докладною інформацією звертатись до відповідальних за проведення.