Оголошуються конкурс для магістрів 1 року навчання для поїздки на 1 семестр (“короткої”) в Норвегію на навчання (осінній семестр 6 курсу).

У рамках проекту “NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education” програми Eurasia оголошено про початок прийому заявок на включене навчання у Норвезькому університеті природничих і технічних наук (НТНУ) на осінній семестр 2020-2021 навчального року у м. Йовік, Норвегія.

Витрати на навчання покриваються за рахунок проекту.

Метою проекту “NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education” є створення привабливої освіти за програмою «Стале виробництво» шляхом обміну знаннями між НТНУ і KПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вимоги до учасників конкурсу:
1.    Конкурс відкритий для студентів 1 курсу магістратури Механіко-машинобудівного інституту та Факультету менеджменту та маркетингу.
2.    Студент має підготувати матеріали магістерської дисертації до 01 липня 2020 року з готовністю 90 %.

Порядок подачі заявок:

1. Кандидати мають заповнити онлайн форму
  2. Надіслати необхідні документи на електронну адресу eurasia2018@ukr.net.

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

• мотиваційний лист;
  • анотація магістерської дисертації;
  • сертифікат знання англійської мови на рівні В1 чи вище;
  • рекомендаційний лист від наукового керівника;
  • виписка оцінок з особової справи;
  • копія диплому бакалавра та додатку до нього;
  • творчі досягнення (публікації, призові місця на олімпіадах, патенти тощо).

Кінцевий термін подання: 1 березня 2020 року.

За консультацією звертатись за телефоном +38(098)-712-35-09 (Ольга)