Студент кафедри Технології машинобудування Езендука Джонмару учора успішно здав іспит по спеціальності для вступу до аспірантури. До цього він вже здав іспит з англійської мови.

Езендука з Федеративної республіки Нігерія закінчив навчання по спеціалізації Технології машинобудування і побажав стати на шлях науковця. Він подав документи на навчання в аспірантурі по спеціальності 131 – Прикладна механіка.

Карантин ввів обмеження в проведення екзамену – було здійснено прибирання аудиторії до іспиту, був обмежений склад комісії, усі знаходились в марлевих пов’язках. Це ускладнювало проведення іспиту, але Езендука Джонмару з гідністью впорався з труднощами.

Поздоровляємо Езендуку з цим великим кроком в його житті! Бажаємо витримки та наснаги в написанні дисертації.