На нашу кафедру прийшов чудовий подарунок від компанії Прогрестех-Україна. Це промисловий 3D-принтер CreatBot F430 та найсучасніший комп’ютер до нього. 3D-принтер був настільки важкий, що по коридорам 18-ого корпусу його возили на тачці. Вага з упаковкою сягала 55 кілограм.

Компанії Прогрестех-Україна вже багато років підтримує кафедру. Багато випускників йдуть працювати саме до неї, адже там навіть на старті молодий інженер отримує високу заробітну плату і може працювати з найсучаснішими технологіями Boeing безперервним професійним розвитком.

3D-принтер CreatBot F430 може друкувати об’єкти розмірами до 400х300х300 мм. Він має подвійний екструдер, що дозволяє двокольоровий друк. Він може розганятися у процесі друку до швидкості 200 мм/сек.

Використовуватись 3D-принтер буде у курсі “Адитивні технології” для магістрів ОПП, а також для прототипування зразків для бакалаврських і магістерських робіт.