У цю п’ятницю на кафедрі відбулося розширене засідання на якому була заслухана дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Автор, Шепеленко Ігор Віталійович з Центральноукраїнського національного технічного університету, представив достатньо об’ємну і багатогранну роботу на тему підвищення якості тертя нанесенням антифрикційних покриттів. Для цього він використовував методи холодного пластичного деформування.

Після самої доповіді було багато запитань та жвава дискусія. Крім уточнення по суті роботи були дані правки та побажання до роботи.

Науковий керівник, заслужений діяч науки і техніки України, д.т.н., професор Посвятенко Едуард Карпович характеризував автора як досвідченого викладача та самостійного вченого. Захист цієї роботи по спеціальності 05.02.08 – Технологія машинобудування може відбутися вже до кінця року.