Завдяки ініціативі одного із найбільших світових виробників верстатів – компанії Haas Automation у світі реалізується програма співробітництва навчальних закладів та альянсу партнерів у сфері технологій ЧПК. За період роботи програми у Європі було відктрито більш ніж 45 нових повністю обладнаних навчальних технічних центрів (HTEC), які обслуговуються незалежними місцевими представництвами компанії Haas – Haas Factory Outlet (HFO). НТЦ НТУУ “КПІ” – HAAS обслуговується українським HFO (підрозділом компанії «Абпланалп Україна»).

Абпланалп Україна обрала Національний технічний Університет України „Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” як ідеальне місце для демонстрації технологічних рішень. На базі кафедри технології машинобудування створений навчально-тренінговий центр “КПІ” – HAAS, оснащений найсучаснішим обладнанням з числовим програмним управлінням (ЧПУ) – оброблювальними центрами всесвітньо відомої фірми HAAS. Широкий модельний ряд верстатів HAAS у навчально-тренінговому центрі представляють дві моделями: токарний верстат з ЧПК моделі ST-20 та фрезерний верстат з ЧПК моделі VF-3.

Кожної декади верстатний парк центра оновлюється новими моделями.

Навчання відбувається за схемою: проектування деталі у 3D CAD системі – проектування управляючої програми в CAM системі – виготовлення на верстаті з ЧПК. Студенти кафедри мають можливість пройти підготовку з управління і програмування таких верстатів та отримати відповідний сертифікат.

Завдяки унікальному співробітництву з «Абпланалп Україна» і Haas Automation Національний технічний Університет України „Київський політехнічний інститут” пропонує сучасну і перспективну освіту для технологій ЧПК.

Відкриття НТЦ НТУУ "КПІ" - HAAS

Відкриття НТЦ НТУУ "КПІ" - HAAS

26 травня 2011 року на базі кафедри Технології машинобудування Механіко-машиноб...