Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України  №1572 від 06.12.2018р. II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням»проводиться на базі кафедри Технології машинобудування Механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м.Київ. Олімпіада на базі кафедри Технології машинобудування проводиться вже другий раз.

Наша місія: підготовка високо-кваліфікованих технологів-програмістів верстатів з ЧПК для промисловості України. Мета олімпіади: підвищення зацікавленості студентів і випускаючих кафедр в освоєнні технологій програмування сучасних верстатів з ЧПК.

Усі питання щодо проведеня олімпіади ви можете поставити організаторам.

 

Основні теми, які виносяться на олімпіаду

 

Програма II етапу олімпіади передбачає:

 

Реєстрація участників

  1. По приїзді до Києва учасники ІІ етапу Олімпіади повинні мати офіційну анкету в паперовому вигляді (завантажити бланк) з підписом керівника університету та печаткою.
  2. Учасники ІІ етапу Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток та паспорт для підтвердження особи.
  3. В разі приїзду без попередньої онлайн-реєстрації та у випадку відсутності документів, зазначених в п.1 та 2 студент до участі в Олімпіаді не допускається.

Запрошуємо учасників до 05.03.2018 року пройти online-реєстрацію.