An electromagnetic vise made for our drill press is our 72nd construction. Making this vise we can hold bigger and smaller pieces of material in irregular shapes and thickness and still be able to easily drill without any special procedure to support them.

Демонстрація можливостей використання компактних самоцентрівних лещат для 5-координатних верстатів із ЧПУ від всесвітньо відомої фірми Gerardi Spa.

У цьому епізоді Марк показує прості прийоми які зроблять встановлення та вивірку лещат легким та швидким. Також він показує типи брусків для підготовки стола верстату та дає поради як перевірити правильне положення лещат для попередження пошкоджень верстата.

Демонстрація можливостей надшвидкого верстата із ЧПУ VF-2SS разом із поворотним столом HRC210 від всесвітньо відомої фірми HAAS.

Місто Окснард в Каліфорнії – саме тут розташований завод HAAS Automation площею близько 1,5 млн. квадратних футів. Щомісяця HAAS виробляє біля 9 млн. тонн деталей, із яких складають тисячі верстатів.

Брайан О'Фаллон та Скотт Гасич проводять екскурсію для Титана по заводу Haas Automation, щоби дізнатися як виробляють верстати із ЧПУ всесвітньо відомої фірми HAAS.