Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

 Розподіл студентів за викладачами кафедри Технології машинобудування щодо виконання атестаційних і дипломних робіт у 2018-19уч.р.

 

ПІБ викладача Бакалаври Індивідуальні заняття з подальшим ДП і магістратурою Дипломне проектування магістр (заочна) Дипломне проектування магістр

МТ-п61(12+0),
МТ-51(21+2)
МТ-з51(6+2) МТ-81мн(4+0),
МТ-81мп(21+0),
МТ-82мп(20+0),
МТ-з81мп(9+2)
МТ-з71мп(3+2), МТ-з71с(1) МТ-71мн(1),
МТ-71мп(22),
МТ-72мп(13)
Бецко
Юрій Михайлович
Супрунов   Щербатюк Леврінц Губський
    Руденко    Жук О.
    Петренко    
    Сидоренко    
Лупкін Борис Володимирович          
         
Бiланенко
Вiктор Григорoвич
Дремлюга    Яручик   Семеренко
Заваженко       Зубко
         
Воронцов Борис Сергійович Голубицький   Куник   Шубін
Найчук   Константиненко   Савченко
Білецький   Доля    Немерцев
Войтенко
Вoлодимир Іванович
Мороз   Бровко   Оспа
Легейда        
Дружко        
Гладський
Максим Миколайович
Голубков   Береза Янко Михалевич
         
Данилова
Людмила Миколаївна
Демків Юрчук Шостакевич   Дмитреко
    Левочко   Мухін
Добрянський
Станiслав Спиридонович
Долідзе Андрощук Когунь В.   Круглик
Кравченко Любинський     Савєльєв
Задерей
Олександра Михайлiвна
Корнічук Пустовіт Філімонов  Ярош  
         
Кореньков
Володимир Миколайович
Ковалевський   Чорний   Розанов
Шаламов    Сікайло   Андрусь
Лапковський
Сергiй Вiкторович
Артюх Худенко Симоненко Мороз О. Капанджи
Якуш Вербицький Матвієнко   Олефір
    Мульченко    
    Когунь А.    
Лапач Сергій Микол.          
Ткач Ігор Ігорович     Антипова    
Ткачук        
Малафєєв
Юрiй Михайлович
Цибуленко   Шаповалов   Орєхов
    Мілевський   Жук Є.
Медвєдєв
Вадим Вячеславович
Побережць   Кадиков   Крищук
    Бондаренко І.    
Мельник Олена Олексієвна Мигович Бабич Денисенко   Прибора
    Богомаз   Яременко
Петраков
Юрiй Володимирови
Румянцев   Езендука    Штефан
    Трибрат   Тур (МТ-71мн)
        Тихонов
Шуплєцов Данило Костянтинович Карпенко Б.   Самсоненко   Лут
    Бизнюк   Воробей
Приходько
Василь Петрович
Сухіашвілі   Сметюх   Меленкін
    Базилевский   Безуглий
Пуховський
Євген Степанович
Ратушний   Коваль А.   Москаленко
Коваль О.   Бондаренко О.   Іщук
Божков   Осташевич Є.   Мишенюк (спец).
Лещенко   Василенко    
Сохань
Сергій Васильович
    Тихоновський   Спірідонов
    Федько    
Субін
Анатолій Анатолійович
Харкавий М.   Молодий Філіпішен Охріменко
Ромашов   Довгун Нагорний (спец) Рашевський
    Рябокон    
Фролов
Володимир Костянтинович
Фасахов   Артюшенко   Зварич
Перевозник   Маданович    
Шугай