Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

 

Розклад занять студентів заочної форми навчання по групах

1 курс 

   

МД-з71, МТ-з71

   

МД-з71, МТ-з71

понеділок

11.09

   

понеділок

18.09

   

1415

Інформаційнітехнології(лек) 300-очніченкоІ.А.

1415

Т К М (лек) 443-19д.Ключніков Ю.В.

1610

Інформаційнітехнології(лек) 300-очніченкоІ.А.

1610

Т К М (лек) 446-19д.Ключніков Ю.В.

1830

Інформаційнісистеми (лаб)113-18МєдвєдєвВ.В.

1830

Т К М (пр)446-19д.КлючніковЮ.В.

2020

Інформаційнісистеми (лаб)113-18МєдвєдєвВ.В.

2020

 

вівторок

12.09

   

вівторок

19.09

   

1415

Вища математика(лек) 310-1д.Копась І.М.

1415

Вища математика(пр)427-19д.Копась І.М.

1610

Вища математика( лек) 310-1д.Копась І.М.

1610

Аналітичнагеометрія(лек) 427-19д.Копась І.М.

1830

 

1830

Аналітичнагеометрія(лек) 427-19д.Копась І.М.

2020

 

2020

 

середа13.09

   

середа

20.09

   

1415

Історіянаукиітехніки(лек) 427-19д.ЛихолатА.О.

1220

Іноземнамова (пр)  427-19с.в.СидоренкоІ.А.

1610

Історіянаукиітехніки(лек) 427-19д.ЛихолатА.О.

1415

Іноземнамова (пр)  427-19с.в.СидоренкоІ.А.

1830

 

1610

Аналітичнагеометрія(пр)315-1д.Копась І.М.

2020

 

1830

 

четвер

14.09

   

четвер

   

1415

Хімія (лек) 245-4д.ДудаТ.І.

1415

 

1610

Хімія (лек) 245-4д.ДудаТ.І.

1610

 

1830

 

1830

 

2020

 

2020

 

п'ятниця

15.09

   

п'ятниця

   

1025

Хімія (лаб)245-4д.ДудаТ.І.

1415

 

1220

Хімія (лаб)245-4д.ДудаТ.І.

1610

 

1415

Вища математика(лек) 310-1д.Копась І.М.

1830

 

1610

Вища математика(пр)310-1д.Копась І.М.

2020

 

 

2 курс 

   

МД-з61

   

МД-з61

понеділок

11.09

   

понеділок

18.09

   

1415

Основи філософії (лек)100-18 СтаврояніС.С.

1415

Вищаматематика-3 (лек)д.КопасьІ.М.315-1

1610

Основи філософії (лек)100-18 СтаврояніС.С.

1610

Вищаматематика-3 (лек)д.КопасьІ.М.315-1

1830

Основи філософії (пр)100-18СтаврояніС.С.

1830

 

2020

 

2020

 

вівторок

12.09

   

вівторок

19.09

   

1220

Теоретичнамеханіка(лек)427-19с.в.ГубськаВ.В.

1220

Вищаматематика-3 (пр)д.КопасьІ.М.427-19

1415

Теоретичнамеханіка(лек)427-19с.в.ГубськаВ.В.

1415

Фізика(пр)325-7ДолянівськаО.В.

1610

Об'єктно-орієнтованепрограмув.(лек)012к-1 Холявік

О.В.

1610

Фізика(лаб)325-7ДолянівськаО.В.

1830

Об'єктно-орієнтованепрограмув.(лек)012к-1 Холявік

О.В.

1830

 

середа

13.09

   

середа

20.09

   

1415

Фізика(лек)325-7ДолянівськаО.В.

1415

 

1610

Фізика(лек)325-7ДолянівськаО.В.

1610

Іноземнамова(пр)427-19с.в.СидоренкоІ.А.

1830

 

1830

Іноземнамова(пр)427-19с.в.СидоренкоІ.А.

2020

 

2020

 

четвер

14.09

   

четвер

   

1415

Механікаматеріаліві конструкцій(лек)166е-1

ЛавренкоЯ.І.

1415

 

1610

Механікаматеріаліві конструкцій(пр)166е-1

ЛавренкоЯ.І.

1610

 

1830

 

1830

 

2020

 

2020

 

п'ятниця

15.09

   

п'ятниця

   

1415

Об'єктно-орієнтованепрограмув.(лаб) 012к-1 Холявік

О.В.

1415

 

1610

Об'єктно-орієнтованепрограмув.(лаб) 012к-1 Холявік

О.В.

1610

 

1830

 

1830

 

2020

 

2020

 

субота

16.09

1025

Психологіяконфліктуек)310-1

субота

1025

 

1220

Психологіяконфліктуек)310-1

1220

 

1415

Психологіяконфліктуек)310-1

1415

 

1610

 

1610

 

 

3 курс

 

 

 

МТ-з51

 

 

 

МТ-з51

 

понеділок 18.09

 

 

 

понеділок 25.09

 

 

 

1415

 

Різання  матеріалів (лек) 106-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1415

 

Іноземна  мова (пр)  105-18  с.в.Сидоренко І.А.

 

1610

 

Різання  матеріалів (лек) 106-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1610

 

Іноземна  мова (пр)  105-18  с.в.Сидоренко І.А.

 

1830

 

Різання  матеріалів (пр) 106-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1830

 

 

2020

 

 

2020

 

 

вівторок 19.09

 

 

 

вівторок 26.09

 

 

 

1415

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (лек) 617-22 д.Корбут Є.В.

 

1415

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (пр) 617-22 д.Корбут

Є.В.

 

1610

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (лек) 617-22 д.Корбут Є.В.

 

1610

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (пр) 617-22 д.Корбут

Є.В.

 

1830

 

 

1830

 

Автомтиз.системи (пр) 110-18 дролов  В.К.

 

2020

 

 

2020

 

 

середа 20.09

 

 

 

середа 27.09

 

 

 

1415

 

Т М М (пр) 415-19 д.Гузенко Ю.М.

 

 

 

1610

 

Т М М (пр) 415-19 д.Гузенко Ю.М.

 

1610

 

Теплотехніка (лек)  411-22  Єщенко

 

1830

 

 

1830

 

Теплотехніка (пр)  411-22 Єщенко

 

2020

 

 

2020

 

 

четвер 21.09

 

 

 

четвер 28.09

 

 

 

1220

 

Автоматиз.системи (лек) 110-18 дролов  В.К.

 

1220

 

ТМ-1 (лек) 106-18 д.Мєдвєдєв В.В.

 

1415

 

Автоматиз.системи (лек) 110-18 дролов  В.К.

 

1415

 

ТМ-1 (пр) 106-18 д.Мєдвєдєв В.В.

 

1610

 

Різання  матеріалів (лек) 105-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1610

 

ТМ-1 (лаб) 106-18 д.Мєдвєдєв В.В.

 

1830

 

Різання  матерііалів аб) 105-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1830

 

 

п'ятниця 22.09

 

 

 

п'ятниця 29.09

 

 

 

 

 

1415

 

Електротехніка (лек) 195-1 Зіменков  Д.К.

 

1610

 

Теплотехніка (лек) 411-22 Єщенко

 

1610

 

Електротехніка (лек) 195-1 Зіменков  Д.К.

 

1830

 

ТМ-1 (лек) 106-18 д.МєдвєдєвВ.В.

 

1830

 

Електротехніка (пр) 195-1 Зіменков  Д.К.

 

2020

 

ТМ-1 (лек) 106-18 д.МєдвєдєвВ.В.

 

2020

 

 

4 курс

   

МД-з 41

   

МД-з 41

понеділок

18.09

   

понеділок

25.09

   

1415

Технологія виробівзпластмас (лек) 012-1Злочевська

Н.К.

1415

КШО1(пр)011-1ВишневськийП.С.

1610

Технологія виробівзпластмас (лек) 012-1Злочевська

Н.К.

1610

КШО1(лаб)011-1КліскоА.

1830

 

1830

Іноземнамова проф.спрямув. (пр)310-1 с.в.СидоренкоІ.А.

2020

 

2020

Іноземнамова проф.спрямув. (пр)310-1 с.в.СидоренкоІ.А.

вівторок

19.09

   

вівторок

   

1415

Гідро  іпневмопривод(лек) 012к-1 СаболС.Ф.

1415

 

1610

МПТ (лек) 012к-1 ХолявікО.В.

1610

 

1830

МПТ (пр)012к-1 ХолявікО.В.

1830

 

2020

 

2020

 

середа

20.09

   

середа

   

1415

ТХШ1(лек) 012к-1 ОрлюкМ.В.

1415

 

1610

ТХШ1(лек) 012-1ОрлюкМ.В.

1610

 

1830

Гідро  іпневмопривод(лаб)011-1ЗлочевськаН.К.

1830

 

2020

 

2020

 

четвер

21.09

   

четвер

   

1415

ТГШ2(пр)011-1ІващенкоВ.В.

1415

 

1610

ТГШ2(пр)011-1ІващенкоВ.В.

1610

 

1830

ТХШ1(лаб)012-1ОрлюкМ.В.

1830

 

2020

ТХШ1(лаб)012-1ОрлюкМ.В.

2020

 

п'ятниця

22.09

   

п'ятниця

   

1415

КШО1(лек) 011-1ЛавріненковА.Д.

1415

 

1610

КШО1(лек) 011-1ЛавріненковА.Д.

1610

 

1830

ДМ3(лек) 011-1Лавріненков А.Д.

1830

 

2020

ДМ3(пр)011-1ЛавріненковА.Д.

2020

 

субота

23.09

   

субота

   

1025

Політологія(лек) 310-1

1025

 

1220

Політологія(лек) 310-1

1220

 

1415

Політологія(лек) 310-1

1415

 

1610

 

1610

 

 

   

МТ-з 41

   

МТ-з 41

понеділок

18.09

   

понеділок

25.09

   

1415

Проектув.ТП1(лек) 105-18Лапковський С.В.

1415

Обладн.татранспорт МОЦ (лек) 0183-1д.Литвин О.В.

1610

Проектув.ТП1(лаб)105-18Лапковський С.В.

1610

Обладн.татранспорт МОЦ (лек) 0183-1д.Литвин О.В.

1830

Технологічна оснасткаек) 105-18д.ПриходькоВ.П.

1830

Іноземнамова проф.спрямув. (пр)310-1 с.в.СидоренкоІ.А.

2020

Технологічна оснастка(лаб)105-18д.ПриходькоВ.П.

2020

Іноземнамова проф.спрямув. (пр)310-1 с.в.СидоренкоІ.А.

вівторок

19.09

   

вівторок

   

1415

ТМ-1 (лек) 105-18д.МєдвєдєвВ.В.

1415

 

1610

ТМ-1 (лек) 105-18д.МєдвєдєвВ.В.

1610

 

1830

Тех.процесидляверстатівзЧПК(лек) 109-18 ас.ШуплєцовД.К.

1830

 

2020

Тех.процесидляверстатівзЧПК(лек) 109-18 ас.ШуплєцовД.К.

2020

 

середа

20.09

   

середа

   

1415

Інструм.забезпечення(лек) 103-18д.Данилова Л.М.

1415

 

1610

Інструм.забезпечення(лек) 103-18д.Данилова Л.М.

1610

 

1830

Інструм.забезпечення(лаб)103-18д.ДаниловаЛ.М.

1830

 

2020

 

2020

 

четвер

21.09

   

четвер

   

1415

Роботиз.тех.проц. (лек) 106-18д.Лапковський С.В.

1415

 

1610

Роботиз.тех.проц. аб)106-18д.Лапковський С.В.

1610

 

1830

Тех.процесидляверстатівзЧПК(лаб)109-18 ас.ШуплєцовД.К.

1830

 

2020

 

2020

 

п'ятниця

22.09

   

п'ятниця

   

1415

ТМ-1 (пр) 106-18д.МєдвєдєвВ.В.

1415

 

1610

ТМ-1 (лаб)106-18д.МєдвєдєвВ.В.

1610

 

1830

ДМ-3(лек) 426-19

1830

 

2020

ДМ-3(лек) 426-19

2020

 

субота

23.09

   

субота

   

1025

Політологія(лек) 310-1

1025

 

1220

Політологія(лек) 310-1

1220

 

1415

Політологія(лек) 310-1

1415

 

1610

 

1610

 

 

5 курс

   

МД-з71 мп

   

МД-з71 мп

понеділок

04.09

   

понеділок

11.09

   

1415

Цивільнийзахист ек) 100-18д.Гусєв А.М.

   

1610

Теоретичнийаналізпроц.ОМТек) 011-1

СаболС.Ф.

1610

Комп'ютернепроектув.КШО-1(лек) 011-1ВишневськийП.С.

1830

Теоретичнийаналізпроц.ОМТек) 011-1

СаболС.Ф.

1830

Комп'ютернепроектув.КШО-1(лек) 011-1ВишневськийП.С.

2020

 

2020

 

вівторок

05.09

   

вівторок

12.09

   

1415

Теоретичнийаналізпроц.ОМТек) 012к-1

СаболС.Ф.

1415

Теоретичніосновидеформув.комп.матер.(лек)

012к-1 БорисР.С.

1610

Теоретичнийаналізпроц.ОМТек) 012-1

СаболС.Ф.

1610

Теоретичніосновидеформув.комп.матер.(лек)

012к-1 БорисР.С.

1830

 

1830

Теорет.аналізОМТ (лаб)011-орис Р.С.

2020

 

2020

 

середа

06.09

   

середа

13.09

   

1415

Патентознавство(лек) 0183-1д.Верба І.І.

1415

Теоретичніосновидеформув.комп.матер.(лек)

012к-1 БорисР.С.

1610

Патентознавство(лек) 0183-1д.Верба І.І.

1610

Теоретичніосновидеформув.комп.матер.(лек)

012-орис Р.С.

1830

 

1830

Теоріяітехнологіявир-вапрофілів(лек)

012-орис Р.С.

2020

 

2020

Теоріяітехнологіявир-вапрофілів(лек)

012-орис Р.С.

четвер

07.09

   

четвер

14.09

   

1415

Патентознавство(пр)120-1д.Верба І.І.

1415

Комп'ютернепроектув.КШО-1(лек) 012к-1  Вишневський

П.С.

1610

Практикумзіншомовн.спілкув. (пр)310-1с.в.Сидоренко

І.А.

1610

Теоріяітехнологіявир-вапрофілів(пр)012-1Вишневський

П.С.

1830

Практикумзіншомовн.спілкув. (пр)310-1с.в.Сидоренко

І.А.

1830

Теоріяітехнологіявир-вапрофілів(пр)012-1Вишневський

П.С.

2020

 

2020

 

п'ятниця

08.09

   

п'ятниця

15.09

   

1415

Науковаробота (лек) 312-1пр.ШукаєвС.М.

1415

Системикомп. проектув.(лек) 012-1ЛисенкоО.М.

1610

Науковаробота (лек) 312-1пр.ШукаєвС.М.

1610

Системикомп. проектув.(лек) 012-1ЛисенкоО.М.

1830

 

1830

Системикомп. проектув.аб)012к-1 Лисенко О.М.

2020

 

2020

Системикомп. проектув.аб)012к-1 Лисенко О.М.

субота

09.09

   

субота

   

1025

Основиінженеріїсталого розвиткуек) 310-1

1025

 

1220

Основиінженеріїсталого розвиткуек) 310-1

1220

 

1415

 

1415

 

1610

 

1610

 

 

   

МТ-з71 мп (3+0)

   

МТ-з71 мп (3+0)

понеділок

04.09

   

понеділок

11.09

   

1415

Цивільнийзахист ек) 100-18д.Гусєв А.М.

1415

САПР (лек) 109-18ас.ШуплєцовД.К.

1610

Складальніпроцесивмаш-ні (лек) 100-18 д.КореньковВ.М.

1610

САПР (лек) 109-18ас.ШуплєцовД.К.

1830

Складальніпроцесивмаш-ні (лек) 100-18 д.КореньковВ.М.

1830

САПР (лаб)109-18ас.ШуплєцовД.К.

2020

 

2020

 

вівторок

05.09

   

вівторок

12.09

1015

Основисталогорозвиткуек) 310-1

   

1215

Основисталогорозвиткуек) 310-1

1415

Складальніпроцесивмаш-ні (лек) 100-18 д.КореньковВ.М.

1415

САПТП (лек) 113-18д.ВойтенкоВ.І.

1610

Складальніпроцесивмаш-ні (пр)100-18 д.КореньковВ.М.

1610

САПТП (лек) 113-18д.ВойтенкоВ.І.

1830

Складальніпроцесивмаш-ні (лаб)100-18 д.КореньковВ.М.

1830

 

2020

 

2020

 

середа

06.09

   

середа

13.09

   

1415

Патентознавство(лек) 0183-1д.Верба І.І.

1415

 

1610

Патентознавство(лек) 0183-1д.Верба І.І.

1610

 

1830

Управл.проц.різання(лек) 113-18 д.ГладськихМ.М.

1830

 

2020

Управл.проц.різання(лек) 113-18 д.ГладськихМ.М.

2020

 

четвер

07.09

   

четвер

14.09

   

1415

Патентознавство(пр)120-1д.Верба І.І.

   

1610

Практикумзіншомовн.спілкув. (пр)310-1с.в.Сидоренко

І.А.

1610

 

1830

Практикумзіншомовн.спілкув. (пр)310-1с.в.Сидоренко

І.А.

1830

 

2020

 

2020

 

п'ятниця

08.09

   

п'ятниця

15.09

   

1415

Науковаробота (лек) 120-1ШишкінВ.М.

1415

САПТП (лаб)113-18д.Войтенко В.І.

1610

Науковаробота (лек) 120-1ШишкінВ.М.

1610

САПТП (лаб)113-18д.Войтенко В.І.

1830

Управл.проц.різання(лек) 113-18 д.ГладськихМ.М.

1830

 

2020

Управл.проц.різанняаб)113-18 д.ГладськихМ.М.

2020

 

субота

09.09.

   

субота

   

1025

Конструюв.обладн.МОЦек) 0183-1д.Верба І.І.

1025

 

1220

Конструюв.обладн.МОЦек) 0183-1д.Верба І.І.

1220

 

1415

Конструюв.обладн.МОЦек) 0183-1д.Верба І.І.

1415

 

1610

Конструюв.обладн.МОЦек) 0183-1д.Верба І.І.

1610

 

 

н а в ч а л ь н і   г р у п и                                                             н а в ч а л ь н і   г р у п и

 

 

 

МТ-з51

 

 

 

МТ-з51

 

понеділок 18.09

 

 

 

понеділок 25.09

 

 

 

 

1415

 

Різання  матеріалів (лек) 106-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1415

 

Іноземна  мова (пр)  105-18  с.в.Сидоренко І.А.

 

1610

 

Різання  матеріалів (лек) 106-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1610

 

Іноземна  мова (пр)  105-18  с.в.Сидоренко І.А.

 

1830

 

Різання  матеріалів (пр) 106-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1830

 

 

 

2020

 

 

2020

 

 

 

вівторок 19.09

 

 

 

вівторок 26.09

 

 

 

 

1415

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (лек) 617-22 д.Корбут Є.В.

 

1415

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (пр) 617-22 д.Корбут

Є.В.

 

1610

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (лек) 617-22 д.Корбут Є.В.

 

1610

Метрологія, стандартизаія і сертифікація (пр) 617-22 д.Корбут

Є.В.

 

1830

 

 

1830

 

Автомтиз.системи (пр) 110-18 дролов  В.К.

 

2020

 

 

2020

 

 

середа 20.09

 

 

 

середа 27.09

 

 

 

1415

 

Т М М (пр) 415-19 д.Гузенко Ю.М.

 

 

 

1610

 

Т М М (пр) 415-19 д.Гузенко Ю.М.

 

1610

 

Теплотехніка (лек)  411-22  Єщенко

 

1830

 

 

1830

 

Теплотехніка (пр)  411-22 Єщенко

 

2020

 

 

2020

 

 

четвер 21.09

 

 

 

четвер 28.09

 

 

 

1220

 

Автоматиз.системи (лек) 110-18 дролов  В.К.

 

1220

 

ТМ-1 (лек) 106-18 д.Мєдвєдєв В.В.

 

1415

 

Автоматиз.системи (лек) 110-18 дролов  В.К.

 

1415

 

ТМ-1 (пр) 106-18 д.Мєдвєдєв В.В.

 

1610

 

Різання  матеріалів (лек) 105-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1610

 

ТМ-1 (лаб) 106-18 д.Мєдвєдєв В.В.

 

1830

 

Різання  матерііалів аб) 105-18 с.в.Бецко Ю.М.

 

1830

 

 

п'ятниця 22.09

 

 

 

п'ятниця 29.09

 

 

 

 

 

1415

 

Електротехніка (лек) 195-1 Зіменков  Д.К.

 

1610

 

Теплотехніка (лек) 411-22 Єщенко

 

1610

 

Електротехніка (лек) 195-1 Зіменков  Д.К.

 

1830

 

ТМ-1 (лек) 106-18 д.МєдвєдєвВ.В.

 

1830

 

Електротехніка (пр) 195-1 Зіменков  Д.К.

 

2020

 

ТМ-1 (лек) 106-18 д.МєдвєдєвВ.В.

 

2020