Воронцов Б СДоктор технічних наук, професор

Заступник завідувача кафедри з навчально-виховної роботи

Тел.: (044)-406-81-06

Закінчив ВМІ у 1980 році. Інженер-механік за спеціальністю "Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструмент". З того ж року працював на кафедрі "Технологія машинобудування" ВМІ. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Синтез та дослідження циліндричних зубчастих передач з покращеними геометро-кінематичними показниками та високою здатністю навантаження". З 1991 року - доцент. З 2011 року професор кафедри "Технологія машинобудування та інженерний консалтинг" Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, директор Міжнародного науково-навчального центру CAD-систем.

В 2018 році захистив докторську дисертацію на тему "Комп’ютерно–інтегрована система забезпечення формоутворення зубчастих коліс".

З 2018 року - професор кафедри "Технологія машинобудування", Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Автор 5 навчальних посібників, 125 статей, 1 авторського свідоцтва, 4 патентів, 5 свідоцтв про авторські права на твір (програмне забезпечення), 29 методичних вказівок.

Наукові інтереси Комп'ютерне моделювання технологічних процесів, інтегровані CAD/CAM системи автоматизованого проектування програм для верстатів з ЧПК, формоутворення зубчастих коліс.

Викладає курси "Комп'ютерне моделювання технологічних процесів", "Програмування оброблення на верстатах з ЧПК", "Основи тривимірного моделювання".