MedvedevКандидат технічних наук, доцент

З 2015 - доцент кафедри «Технологія машинобудування», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

2007-2015 – асистент, далі доцент кафедри «Технологія машинобудування», ДонНТУ (м. Донецьк, потім евакуація у м. Красноармійськ).
2003 - 2007 – асистент кафедри «Технологія й управління виробництвом», ДГМА, м. Краматорськ.
2000 – фахівець зі спеціальності «Технологія машинобудування», диплом з відзнакою, ДГМА, м. Краматорськ. Додаток до диплома, що відповідає кваліфікації «Системний адміністратор» по спеціалізації «Інформаційні системи в технології, організації й економіці».

З 2016 – організаційний секретар всеукраїнської науково-технічної конференції молодих учених і студентів «Інновації молоді – машинобудуванню». Адміністратор сайту s-konf.mmi.kpi.ua
З 2015 – голова Правління громадської організації "Клуб электромобілістів «Електро-Автосам» (член Організації з 2012). Адміністратор сайту electroavtosam.com.ua
З 2001 – член Асоціації молодих учених-машинобудівників України. Адміністратор сайту amum.org.ua.

2012 - перше місце серед доцентів університету в рейтингу викладачів і підрозділів ДонНТУ. Неодноразово посідав призові місця за доповіді на наукових конференціях.
2008 – V місце серед 120 робіт у конкурсі «FOCUScience-краща фотографія на теми науки й інновацій».
2006 - керівник дипломного проекту, що зайняв II місце в конкурсі проектів у секції «Технологічні процеси».

Наукові інтереси
Системи автоматичного проектування технологічних процесів на основі математичного апарата штучного інтелекту. Діагностика технологічних систем за допомогою математичного апарата штучного інтелекту. Тема захищеної дисертації: «Підвищення стабільності якості механообробки деталей на основі вдосконалення методів діагностики технологічних процесів».