тел. (044) 454-95-29
 Персональна сторінка викладача

Закінчив Черкаський інженерно-технологічний інституту в 1998 р. Інженер-механік за спеціальністю "Технологія машинобудування". 1998 - 2001 р. навчався в аспірантурі НТУУ "КПІ".  З 2001 р. працює на кафедрі технології машинобудування на посаді асистента, а з 2004 р. – на посаді доцента. В 2003 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Підвищення продуктивності шліфування внутрішньої гвинтової канавки гайок кулькової гвинтової пари". Наукові інтереси: Абразивна обробка, управління процесами обробки. Викладає курси "Основи мікропроцесорної техніки", " Абразивна обробка матеріалів".