Вчений секретар Механіко-машинобудівного інституту

Відповідальний за працевлаштування випускників

Закінчив КПІ у 1973 році. В 1973-1976 рр. навчався в аспірантурі. З 1976 року працює на кафедрі технології машинобудування на посадах асистента, старшого викладача, доцента. У 1978 році захистив кандидатську дисертацію "Дослідження процесів отримання точних зовнішніх різьб методом нарізання із наступним обкочуванням".  З 1984 року - доцент. Автор 92 наукових статей та 2 винаходів. Викладає курси “Розмірне моделювання і аналіз технологічних процесів”, “Проектування технологічної оснастки”, “Технологія верстатобудівного виробництва”.