Закінчила НТУУ "КПІ" в 2007 році, магістр за спеціальністю "Технологія машинобудування". Магістерська дисертація виконана на тему "Вдосконалення технологічних операцій оброблення осьовим інструментом". Працює над кандидатською дисертацією на тему "Забезпечення якості поверхні магнітом'яких матеріалів магнітно-абразивним обробленням". Член Всеукраїнської громадської незалежної організації "Спілка інженерів-механіків". Наукові інтереси - оброблення осьовим інструментом, розрахунок режимів різання, фінішна обробка, магніто-абразивна обробка. Автор 20 наукових статей та 10 патентів України. Веде заняття з курсів "Теорія різання", "ТАУ технологічних систем", "САПР технологічних процесів", "Інструментальне забезпечення технологічних процесів", "Мікропроцесорна техніка", "Технологія машинобудування", "Абразивна обробка".

Хоббі: колекціювання магнітів, роботи українських художників.