Персональна сторінка викладача

Консультації:
-

Закінчив Київський політехнічний інститут. З 1974 року працює на кафедрі технології машинобудування на посадах інженера-дослідника, аспіранта, молодшого наукового співробітника, асистента, доцента. З 1988 по 1993 рік - заступник декана Механіко-машинобудівного факультету. З 1993 по 2006 рік працював  за сумісництвом в Киїівському бізнес-інституті при НТУУ "КПІ" на посаді професора, завідувача кафедри технічних дисциплін.  З 2001 по 2006 - проректор з учбово-адміністративної роботи Киїівського бізнес-інституту при НТУУ "КПІ".

Займається вивченням технологічного забезпечення якості обробки магнітном’яких матеріалів, автор 1 підручника, 1 винаходу, 1 свідоцтва авторського права, понад 160 наукових публікацій,в тому числі наукових статей, тез доповідей на конференціях та методичних вказівок. Викладає курси “Технологія машинобудування”, "Проектування та виробництво заготовок", "Технологічні основи ГАВ", "Фізико-хімічні основи технологічних процесів".