Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Кандидат технічних наук, старший викладач

 

 Контактна інформація:

к. 112-18
тел. (044)-406-81-06
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

Закінчила НТУУ "КПІ" в 2008 році. Магістр за спеціальністю "Технологія машинобудування".

В 2011 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Підвищення технологічності виробів на основі складально-орієнтованого проектування». З 2010 року працює на кафедрі технології машинобудування. Викладає курси: «Інформатика», «Основи автоматизації машинобудування», «Складальні процеси в машинобудуванні».

З 2012 року бере участь в організації Всеукраїнської студентської олімпіади з САПР та комп'ютерного моделювання в машинобудуванні (http://itm.kpi.ua).

З 2011 року працює провідним інженером за сумісництвом у відділі міжнародних проектів Департаменту міжнародного співробітництва НТУУ «КПІ».

Автор 17 наукових статей, співавтор 1 винаходу та 1 свідоцтва авторського права на комп'ютерну програму.

Наукові інтереси: розробка формалізованих процедур аналізу та синтезу конструкції виробу; аналіз технологічності виробів машинобудування; DFA/DFMA методики; Lean Manufacturing; Knowledge Management; Technology Transfer.

Бере участь у проектах:

«Міжнародна система підвищення кваліфікації наукових працівників у сфері менеджменту трансферу технологій» (http://www.ttb.kpi.ua/ua/about/)

"Knowledge Transfer Community to bridge the gap between research, innovation and business creation" (http://www.no-gap.eu/)

Виконує обов'язки регіонального координатора загальноукраїнського конкурсу для студентської молоді «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу» (http://virtualhighwayua.strikingly.com/ )

Викладає тему «Управління знаннями» на курсах підвищення кваліфікації «Комерціалізація наукових досліджень» (http://lashyna.wordpress.com/2014/04/01/knowledge-management/ ).

 

Перелік публікацій