тел. (044)454-95-29
 Персональна сторінка викладача
Консультації:
-

Закінчив КПІ у 1990 році, інженер-механік. У 1993 році закінчив аспірантуру. З 1993 року асистент, доцент кафедри технології машинобудування. В 1998 році захистив кандидатською дисертацією по темі “Технологічна декомпозиція складальних виробів". З 2001 року - доцент. Автор 1 навчального посібника, 23 наукових статей та 2 винаходів. Веде заняття з курсів: “Роботизовані технологічні процеси”, "Системний аналіз", “Теорія різання”, “Технологія машинобудування”. На кафедрі відповідає за розробку і супроводження кафедрального сайту, відповідальний за наочну агітацію та рейтинг викладачів. Наукові інтереси: роботизація і автоматизація технологічних процесів машинобудування,  системні дослідження, історія робототехніки та автоматизація.

Хобі: фотографія, кіно.