Старший викладач

к. 110a-18
тел. (044)-406-81-06, тел.моб. (067)270-65-72
 Персональна сторінка викладача
Розклад: I семестр, 2017-18 уч.р.
Консультації:
п’ятниця 1тижд., з 10.00, ауд. 110а-18

У 1977 році закінчив київський політехнічний інститут за спеціальністю “Прикладна математика”. З 1983 року працює на кафедрі технології машинобудування на посадах наукового співробітник та асистента.  Наукові інтереси - статистичні методи, математичне моделювання, багатокритеріальна оптимізація. Автор 7 монографій і 116 наукових статей. Проводить заняття з курсів “Основи наукових досліджень", "Математичне моделювання та оптимізація технологічних систем", “Інформатика”, "Об'єктно-орієнтоване програмування", "Розробка програмного забезпечення", “Основи машинної графіки”, "Автоматизація виробництва".

Координатор клубу любителів фантастики "Портал".