У 1962 році закінчив Львівський політехнічний інститут. Інженер-механік за спеціальністю "Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти". З 1966 року працює на кафедрі на посадах старшого інженера, керівника групи, старшого наукового співробітника, асистента, доцента. У 1973 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Дослідження впливу геометрії інструменту та умов різеформування на силові залежності й параметри якості зовнішніх різей". З 1978 року - доцент. Автор 1 монографії, 73 статей та 51 методичної розробки Науковими інтересами оптимізація процесів нарізування та накатування різьб, поліпшення якості поверхонь деталей пластичним деформуванням. Викладає курси “Технологія машинобудування”, "Технологічні основи машинобудування" , “Проектування та виробництво заготовок”.

Хоббі: ліс, природа, грибне "тихе полювання".