Відповідальна за професійну орієнтацію абітурієнтів

Персональна сторінка викладача

У 1980 році закінчила КПІ, інженер-механік. З того ж часу працює на кафедрі технології машинобудування. У 1998 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Технологічне забезпечення якості з'єднань із самонарізними кріпильними  деталями".  З 2001 року - доцент. Займається вивченням особливостей автоматизації механоскладальних робіт, формоутворення гвинтових різьбових поверхонь. Автор 30 наукових статей та 5 винаходів. Веде заняття з курсів:  “Інструментальне забезпечення технологічних процесів”, "Автоматизовані системи проектування різальних інструментів", "Технологія машинобудування".