Вчений секретар кафедри

Персональна строрінка викладача

Розклад: I семестр, 2017-18 уч.р.
Консультації: четвер, з 12.20, ауд. 113-18

У 2002 році закінчив НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Динаміка і міцність машин". Магістр механіки. В 2002-2005 роках навчався в аспірантурі НТУУ "КПІ". З 2005 року працює в Департаменті міжнародного співробітництва НТУУ "КПІ". В 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Малоциклова втома металевих сплавів при складному напруженому стані". З 2007 року - старший викладач кафедри технології машинобудування. Наукові інтереси: дослідження втоми матеріалів при складному навантажуванні. Викладає курси: "Алгоритми САПР", "Основи наукових досліджень та технічної творчості".