тел. (044)-406-81-06тел.дом (044)276-41-94тел.моб (097)536-82-08

У 1964 році закінчив кафедру технології машинобудування КПІ, інженер-механік. З 1964 працює на кафедрі технології машинобудування. У 1978 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Дослідження та розробка контрольно-керуючих пристроїв для круглошліфувальних верстатів загального призначення". З 1980 року - доцент. Наукові інтереси: технологія автоматизованого проектування,  автоматизація виробничих процесів, активний контроль на металорізальних верстатах.

Автор 1 монографії, 24 наукових статей та 3 авторських свідоцтв та 2 свідоцтв авторського права на твір.

Викладає курси: “Системи автоматизованого проектування технологічних процесів” та “Основи автоматизованого проектування”, "Автоматика і автоматизація виробничих процесів", "Технологія машинобудування", "Взаємозамінність та технічні вимірювання", "Металорізальний інструмент".

Хоббі: гірський туризм, автомобіль, сад, город, будівництво, програмування, фотографія.

Персональна сторінка викладача