Закінчив КПІ у 1973 році, інженер-механік за спеціальністю "Технологія машинобудування металорізальні верстати і інструменти". З того ж часу працює на кафедрі технології машинобудування. У 1982 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Дослідження й розроблення технологічного забезпечення геометричних характеристик якості поверхні деталей. З 1989 року - доцент. Займається вивченням процесів оброблення різанням, технологічних  методів забезпечення параметрів якості робочих поверхонь деталей машин. Автор 35 наукових статей та 50 методичних вказівок. Нагороджений ювілейною медаллю "Двадцять років Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.", медаллю "На честь 1500-річчя Києва", медаллю "Ветеран праці". Викладає курси: “Теорія різання” та “Проектування технологічних процесів”.

Хоббі: робота на землі.