Старший викладач

Відповідальний за організацію практики студентів

У 1998 р. закінчив Київський суднобудівний технікум за спеціальністю "Наладка та експлуатація верстатів з програмним управлінням". В 1998 році закінчив НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Технологія машинобудування", інженер-механік. В 1998-2001 рр. навчався в аспірантурі. З 2001 року асистент, старший викладач. Наукові інтереси: механічне оброблення конструкційних матеріалів, синтез структура виробничих процесів машинобудування. Автор 12 наукових статей. Викладає курси: "Теорія різання", "Технологія машинобудування", "Експериментальні методи дослідження технологічних процесів".