Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Якщо ти скоро закінчиш школу, та отримаєш атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність "Прикладна механіка". Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.

Про спеціальність 131 Прикладна механіка, освітні програми "Технолгії машинобудування" та "Технології виготовлення літальних апаратів"

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектування роботизованих технології гарантує виготовлення зварних конструкцій з будь-яких матеріалів.

Стипендія

Стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 1960 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменні стипендії розміром понад 3000 грн/міс.

Сертифікати ЗНО

Приймаються тільки сертифікати 2016 - 2018 років.

  • Українська мова та література, вага 0,2 (мінімум 100 балів)
  • Математика, вага 0,5 (один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів)
  • Фізика або Іноземна мова, вага 0,2 (один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів)

Вага атестату про повну загальну середню освіту: 0,05

Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО: 0,05

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

На нашу спеціалізаціюї, «Технолгія машинобудування» та "Технології виготовлення літальних апаратів", ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням. Та навчатися за скороченою програмою навчання.

Вступні випробування:

  • Математика
  • Фізика

 Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2018 році

Умови вступу

 

Офіційні документи

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2018 році

 

Корисні посилання

Приймальна комісія НТУУ "КПІ

Офіційні документи приймальної комісі

Доуніверситетська пiдготовка в НТУУ "КПІ"

Інформація для вступників - іноземних громадян