Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Якщо ти скоро закінчиш школу, та отримаєш атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність "Прикладна механіка". А саме освітні програми "ТМ" чи "ТВЛА". Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.

Про освітні програми "Технолгії машинобудування" та
"Технології виготовлення літальних апаратів"

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничіх комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Стипендія

Наразі стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 1960 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменну стипендію розміром понад 3000 грн/міс.

Сертифікати ЗНО

Приймаються тільки сертифікати 2017 - 2020 років. Іноземна мова тільки сертифікати 2018-2020 років.

Вагові коефіцієнти:

  • Українська мова та література, вага 0,2;
  • Математика, вага 0,5;
  • Фізика або Іноземна мова, вага 0,25;
  • успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, вага 0,05;
  • заяв з пріоритетністю 1 та 2, коефіцієнт 1,02 (множення на попередній конкурсний бал);
  • для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули там освіту, коефіцієнт 1,05 (множення на попередній конкурсний бал).

Додаткові бали надаються призерам учнівських олімпіад в рік вступу з базових предметів, призерам конкурсу-захисту Малої академії наук України в 2020 році, учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників.

Мінімальний конкурсний бал - 125.

Заяви приймаються тільки в електронній формі, крім визначених у Правилах прийому випадків. Необхідні документи.

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

 Дивись в окремому розділі

Офіційні документи

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2020 році

 

Корисні посилання

Приймальна комісія НТУУ "КПІ

Інформація для вступників - іноземних громадян

тільки в електронній формі, крім визначених у Правилах прийому випадків