Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Якщо ти вже закінчив школу, отримав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність "Прикладна механіка". Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.

Про спеціальність 131 Прикладна механіка

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектування роботизованих технології гарантує виготовлення зварних конструкцій з будь-яких матеріалів.

 

Сертифікати ЗНО

  • Українська мова та література – не менше 100 балів
  • Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  • Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Вступ за за дипломом молодшого спеціаліста

Вступні випробування:

  • Математика
  • Фізика

Офіційні документи

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2017 році

Також корисною інформацією будуть етапи вступної кампанії у 2017 роц

Корисні посилання

Приймальна комісія НТУУ "КПІ

Офіційні документи приймальної комісі

Телефони гарячих ліній

Доуніверситетська пiдготовка в НТУУ "КПІ"

Інформація для вступників - іноземних громадян