Якщо в тебе є дипломом молодшого спеціаліста, то на нашу спеціалізації, «Технолгія машинобудування» та "Технології виготовлення літальних апаратів", ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням. Та навчатися за скороченою програмою навчання.

Вступні випробування за шкалою від 100 до 200 балів:

• українська  мова  і література;
  • математика та фізика.

Якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 13 липня по 22 липня включно. Вступники подають заяву в паперовій формі та документи особисто. Екзамени будуть відбуватись у період з 23 до 30 липня. Фахове випробування проводиться за програмами ЗНО 2020 року (можлива участь у конкурсі з кількістю балів ЗНО з відповідних предметів).

Правила прийому

Докладніше на сайті приймальної комісії