Завершився другий етап всеукраїнської студентської олімпіади по дисципліні "Програмування обробки на верстатах з ЧПК". В цьому році участь взяли 18 студент з 8 Внз України.

В цьому році до практичної частини обробки на верстаті з ЧПК допускалися тільки 10 учасників, які показали найвищі результати у теоретичному турі.

Переможцями олімпіади стали:

I місце - Трибрат Костянтин Олександрович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
II місце - Кушнірчук Андрій Сергійович, Хмельницький національний університет.
III місце - Перелигіна Юлія Олексіївна, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".

У командному заліку місця розподілились наступним чином:

I місце - Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
II місце - Хмельницький національний університет.
III місце - з однаковою кількістью балів поділили Одеський національний політехнічний університет та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

З завданнями, офіційними протоколами журі можливо ознайомитись на сторінки олімпіади

Фото-моменти проведення олімпіади

Усі фото олімпіади можно побачити і скачати тут

Написання теорії