15-18 травня 2018 р. в Одеському національному політехнічному університеті (м. Одеса) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування» зі спеціальності «Прикладна механіка»

В олімпіаді приймали участь 53 студента з 21-го технічного ВНЗ України.

2 призове місце в командному заліку посіла команда студентів кафедри технології машинобудування Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського у складі Трибрата К.О. (гр. МТ-41), МайдановичаА.С. (гр. МТ-42)та Артюшенка В.В. (гр. МТ-41) під керівництвом доцента Фролова В.К.

2 призове місце в індивідуальному заліку виборов студент Трибрат К.О. (гр. МТ-41)

Доцента Фролова В.К. визнано одним з кращих викладачів-керівників команд та відзначено пам’ятним призом – підручником В.Б.Наддачіна «Методи виробництва заготовок у машинобудуванні», яка щойно вийшла з друку до 100-річчя ОНПУ.

Одночасно з олімпіадою відбувся Всеукраїнський конкурс магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування»

Результати конкурсу наступні:

- дипломний проект бакалавра студента Артьомова А.О. (гр. МТ-п41) на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Корпус задній пневматично-гідравлічного підсилювача зчеплення» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня;

- дипломний проект спеціаліста студента Скакуна О. (гр. МТ-62с) на тему «Технологічне забезпечення виробництва деталей «Важіль автомата перекосу» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом III ступеня;

- магістерська дисертація студентки Наумової М.І. (гр. МТ-51м) на тему «Забезпечення точності при шліфуванні глибоких циліндричних отворів» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом II ступеня.