Запрошуємо студентів, аспірантів та їх керівників взяти участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді - машинобудуванню 2018»

Працюють 9 секцій, в тому числі секція «Технологія машинобудування». Участь у конференції безкоштовна. Конференція відбудеться 10-18 травня 2018 року. Матеріали приймаються до 9 травня 2018 року. З вимогами до оформлення робіт можна ознайомитись за посиланням.

Матеріали завантажуються авторами самостійно. Інструкцію про завантаження також можна переглянути за посиланнями.

Після рецензування роботи публікуються на тому ж сайті в рубриці «Презентації». Кожній роботі надається особистий URL, який використовується для її бібліографічного опису.