Для студентів першого курсу э можливість відвідати "Адаптаційни курс" з фундаментальних дисциплін Вищої математики чи Фізики.

Навчання розпочинається з вересня (субота, неділя). Заняття будуть проходити в лекційно-консультативній формі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Навчання безкоштовне. Мова навчання українська або англійська.

За результатами проходження курсу, кожен студент матиме можливість отримати додаткові бали до семестрового рейтингу з відповідної дисципліни!

За своїм особистим бажанням, студент буде мати можливість прослухати додатковий поглиблений курс відповідної фундаментальної дисципліни. Заняття планується розпочати з жовтня (по мірі комплектації груп). Групи формуватимуться за рівнем підготовленості студентів. Навчання платне.

Телефони для довідок: (044) 204 – 90 – 53; (097) 710 – 14 – 58 з 10:00 до 18:00

Для проходження курсу кожному студенту необхідно пройти онлайн реєстрацію