Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Від щирого серця вітаємо студентів, викладачів та співробітників кафедри з новим навчальним риком! Бажаємо завзятості в навчанні, натхнення в методичній роботі, музи в науковій та просто гарного настрою!

Наші окремі вітання для першого курса бакалаврату! Запам’ятаєте цю мить! Зокрема через декілька років ви будити дивитесь на цей агрегат не на як груду прикольного заліза, а навпаки чудово розуміти як його використовувати для блага людства.

У розділі вступу до магістратури оновилася інформація про проведені іспитах. Додано розклад проведення вступних іспитів.

Запрошуємо не тільки наших випускників 4-го курсу а й бакалаврів інших вузів і спеціальностей.

29 травня 2019 р. (середа) в ауд. 336-18 о 14:30 відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні - 2019».

Доповідачі запрошуються о 14:15 для реєстрації та підготовки до виступу Виступ з доповіддю на конференції буде врахований при захисті дипломного проекту та магістерської дисертації! Присутність керівників – обов’язкова. Запрошуються всі бажаючі.  

14-17 травня 2019 р. в Одеському національному політехнічному університеті (м. Одеса) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування» зі спеціальності «Прикладна механіка».

В олімпіаді приймали участь 48 студентів з 22-х технічних ВНЗ України. Наша кафедра зайняла найвищі сходинки у всіх категоріях!

1 призове місце в командному заліку посіла команда студентів кафедри технології машинобудування Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського у складі Трибрата К.О. (гр. МТ-81мп), Перевозник К.Р. (гр. МТ-51) та Шугая В.Р. (гр. МТ-51) під керівництвом доцента Фролова В.К.

2 призове місце в індивідуальному заліку виборола студентка Перевозник К.Р.

Одночасно з олімпіадою відбувся Всеукраїнський конкурс магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» Результати конкурсу наступні:

  • дипломний проект бакалавра студента Артюшенка В.В. (гр. МТ-41) на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Важіль гідротурбіни» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня;
  • магістерська дисертація магістра професійного спрямування студента Штефана І.М. (гр. МТ-71мп) на тему «Моделювання динамічних явищ при різанні з використанням ANSYS» (керівник проф. Петраков Ю.В.) – диплом III ступеня;
  • магістерська дисертація магістра наукового спрямування студента Зильова Н.О. (гр. МТ-61м) на тему «Забезпечення якості завершального оброблення головки тазостегнового ендопротеза із кобальто-хромового сплаву» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня;
  • магістерська дисертація магістра наукового спрямування студента Руденка Р.О. (гр. МТ-61м) на тему «Оптимізація форми інструментальних оправок при обробленні глухих глибоких отворів» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня.

 

 

  

   

   

24–26 квітня 2019 р. в Державному університеті «Житомирська політехніка» відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)».

12 березня 2019 р. на підставі рецензування та відкритого обговорення 47 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс із 24 вищих навчальних закладів України, авторам кращих робіт надіслано запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

На підсумкову конференцію прибуло 20 авторів наукових робіт і 8 наукових керівників із 14 навчальних закладів. Конкурсною комісією у складі 24-х викладачів-науковців заслухано 18 робіт, в тому числі 4 роботи - по Skype.

Студенти кафедри технології машинобудування ММІ нагороджені Дипломами II ступеня:

Перевозник Катерина (гр. МТ-51),науковий керівник доцент В.К.Фролов, за наукову роботу «Вплив статичної та динамічної жорсткості консольних інструментів на точність оброблюваних отворів»;

Трибрат Костянтин (гр. МТ-81мп), науковий керівник професор Ю.В.Петраков, за наукову роботу «Усунення вібрацій при точінні»

 

    

Вітаємо нашого студента Шугая Владислава з перемогою в 22-ій всеукраїнській олімпіаді за напрямом "Системи автоматизованого проектування та комп'ютерного моделювання в машинобудуванні"! Олімпіада проходила в Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" на кафедрі "Теорії і системи автоматизованого проектування механізмів і машин".

Владислав Шугай посів третє місце серед більш ніж 30 учасників. Це одна з найбільш специфічних олімпіад, коли учасники вибирають одну з декількох завдань, а сам процес рішення має перерву на обід. Рішення задач вимагає як навичок використання САПР, так і навичок програмування.

Вітаємо Владислава із заслуженою перемогою! А його керівнику, професору Воронцову Борису Сергійовичу, бажаємо подальших творчих успіхів!

Завершився другий етап всеукраїнської студентської олімпіади по дисципліні "Програмування обробки на верстатах з ЧПК". В цьому році участь взяли 18 студент з 8 Внз України.

В цьому році до практичної частини обробки на верстаті з ЧПК допускалися тільки 10 учасників, які показали найвищі результати у теоретичному турі.

Переможцями олімпіади стали:

I місце - Трибрат Костянтин Олександрович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
II місце - Кушнірчук Андрій Сергійович, Хмельницький національний університет.
III місце - Перелигіна Юлія Олексіївна, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".

 У командному заліку місця розподілились наступним чином:

I місце - Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
II місце - Хмельницький національний університет.
III місце - з однаковою кількістью балів поділили Одеський національний політехнічний університет та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

З завданнями, офіційними протоколами журі можливо ознайомитись на сторінки олімпіади

Фото-моменти проведення олімпіади

Усі фото олімпіади можно побачити і скачати тут 

 Написання теорії