Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Усі ми родом із дитинства і майстрували з іграшкових деталей всілякі конструкції й діючі механізми. Для декого те захоплення переросло у майбутню професію. Костянтин Трибрат – студент першого курсу магістратури ММІ, призер фахових всеукраїнських студентських олімпіад, розповідає: "Різними машинами й механізмами я захоплювався ще з дитинства. Особливо вражало, як простенькі деталі, з'єднуючись одна з одною, перетворюються на складні механізми. А ще більше – як зі шматка металу отримують ці самі деталі. Приблизно в 14-15 років я зрозумів, що хочу стати інженером у галузі машинобудування". 

Вітаємо доцента нашої кафедри Фролова Володимира Костянтиновича з ПЕРШИМ місцем у рейтингу доцентів «КПІ ім. Ігоря Сікорського»! Рейтингування проводилось за трьома напрямками діяльності викладачів за минулий навчальний рік. В рейтингуванні брали участь 1076 доцентів університету. При середньому балі 2500 рейтинг Володимира Костянтиновича склав 8176 балів. При цьому він відірвався від другого місця майже на 1000 балів!

Відповідно до рішення Методичної ради університету наказом №1/328 від 30.10.18 «Про заохочення науково-педагогічних працівників» Фролову Володимиру Костянтиновичу оголошена подяка з занесенням до особистої справи.

Сьогодні на кафедрі відбувся науковий семінар. На ньому було заслухано дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Єфросініна Д.В. на тему "Технологічне забезпечення точності та якості поверхні титанової головки ендопротезів кульшового суглобу". Робота була виконана в Інституте надтвердих матеріалів ім В.М.Бакуля НАН України.

 

У розділі "Навчальні дисципліни" були додані дві дисципліни: "Проектування та виробництво заготовок" і "Технологічні основи машинобудування". А у дисципліну "Технологія машинобудування" доданий збірник ілюсратівного матеріалу.

У розділах "Дипломне проектування магістрів" та "Дипломне проектування спеціалістів" додані теми дипломних проектів і робіт.

Там же є графіки предваріетльной огляду дипломів і графіки захистів. Є склади державних екзаменаційних комісій.

Відкритий набір на курси програмування верстатів з ЧПК. Курс підготовки розрахований на 48 академічних годин. Навчання проводиться переважно у другій половині дня (графік узгоджується з групою). Кількість слухачів у групі - 5..12 осіб. Після закінчення курсу та успішної здачі залікової роботи, видається сертифікат.

Програма навчання:

1. Обладнання HAAS. Технологічні можливості
2. Основи програмування
3. Підготовка управляючих програм в САМ-системі
 

 

 

Шановні студенти старших курсів та випускники! Запрошуємо всіх охочих пройти тестування від компанії Прогрестех-Україна для заміщення вакантних посад інженерів-конструкторів, інженерів-технологів та інженерів-механіків за низкою спеціалізацій та напрямків знань.

Особам, що здобувають чи вже отримали фах за такими галузями знань як механічна інженерія, електрична інженерія, автоматизація та приладобудування, електроніка та телекомунікації, архітектура та будівництво, або вбачають себе в найближчому майбутньому в якості інженера за переліченими напрямками – пропонуємо обрати відповідний вид тестування згідно ваших побажань та кваліфікації.