Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Оновлені сторінки сайту, пов'язані зі вступом. Тепер на них найактуальніша інформація. Особливо важлива вона для закінчуючих бакалаврат, оскільки цього року значно переосмислені правила прийому в магістрат.

Наша кафедра рада прийняти вас вчиться у бакалаврат (у тому числі по прискореній формі навчання) і магістратуру.

Стежте за датами вступної компанії - в ній вже відбуваються зміни у зв'язку з карантином.

Поздоровляємо студента нашої кафедри Назара Плохих з подвійною перемогою у Першості НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» з плавання! Назар у складі команди посів друге місце на дистанції 4х50м комбінованою естафетою та третє місце на дистанції 4х50м вільним стилем естафети з плавання. 

 

Наприкінці квітня 2020 р. на кафедрі технології машинобудування відбулися I етапи Всеукраїнських студентських олімпіад з «Технології машинобудування», «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням» та «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні.

Призові міста вибороли:

«Технологія машинобудування», спеціальність «Прикладна механіка»

П.І.Б.

Група

Загальний бал (max 100 балів)

Місце

Пилипюк В.Ю.

МТ-61

82

1

Хавалюк В.І.

МТ-61

78

2

Чорноус Б.Г.

МТ-61

72

3

Дубиняк І.В.

МТ-61

72

3

 

«Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням»

П.І.Б.

Група

Загальний бал (max 100 балів)

Місце

Пилипюк В.Ю.

МТ-61

85

1

Дубиняк І.В.

МТ-61

75

2

Сімінчук І.С.

МТ-61

70

3

 
 
«Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні»

П.І.Б.

Група

Загальний бал (max 100 балів)

Місце

Коровкін В.А.

МТ-82

90

1

Дрань О.П.

МТ-81

85

2

Болячевець Я.

МІ-61-1

80

3

 
 
 

Нещодавно вийшло положення про порядок реалізації студентами ММІ права на вільний вибір навчальних дисциплін. Студенти, починаючи з другого курсу, мають право вільно вибирати вибіркові навчальні дисципліни. Студенти обирають дисципліни відповідно до навчальних планів, за якими вони навчаються. При цьому студент має право вибирати навчальні дисципліни, що пропонуються для інших освітніх програм, за погодженням з завідувачем відповідної випускаючої кафедри. Вибір дисциплін проводиться декількома етапами. Докладніше читайте у розділі «Нормативні документи». 

Наступного тижня на нашій кафедрі проводяться перші тури олімпіад відразу з трьох дисциплін! Переможці олімпіад представлятимуть університет на других турах всеукраїнських олімпіад.
До участі запрошуються всі бажаючі студенти старших курів.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Технології машинобудування» спеціальності «Прикладна механіка» проводиться у період з 19 по 21 лютого 2020. Відповідальний за проведення Фролов В.К.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням» проводиться у період з 17 по 19 лютого 2020. Відповідальний за проведення Кореньков В.М.

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» проводиться у період з 18 по 20 лютого 2020. Відповідальний за проведення Воронцов Б.С.

За більш докладною інформацією звертатись до відповідальних за проведення.

Оголошуються конкурс для магістрів 1 року навчання для поїздки на 1 семестр ("короткої") в Норвегію на навчання (осінній семестр 6 курсу).

У рамках проекту “NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education” програми Eurasia оголошено про початок прийому заявок на включене навчання у Норвезькому університеті природничих і технічних наук (НТНУ) на осінній семестр 2020-2021 навчального року у м. Йовік, Норвегія.

Витрати на навчання покриваються за рахунок проекту.

Шановні випускники кафедри ТМ! Щиро вітаємо з успішним закінченням навчання!

Вручення дипломів магістра відбудеться 24 cічня 2020 року о 13.00 в Залі Вченої Ради ( головний корпус). Для отримання диплому Вам необхідно розрахуватися з університетом ( обхідний лист взяти в 217-1 і повністю заповнений повернути до навчального відділу ММІ - 217-1) та сплатити вартість послуги за оформлення документів про освіту.