Кафедра технології машинобудування!
Механіко-машинобудівний інститут
Національний Технічний Університет України 'Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського'

Наступного тижня на нашій кафедрі проводяться перші тури олімпіад відразу з трьох дисциплін! Переможці олімпіад представлятимуть університет на других турах всеукраїнських олімпіад.
До участі запрошуються всі бажаючі студенти старших курів.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Технології машинобудування» спеціальності «Прикладна механіка» проводиться у період з 19 по 21 лютого 2020. Відповідальний за проведення Фролов В.К.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням» проводиться у період з 17 по 19 лютого 2020. Відповідальний за проведення Кореньков В.М.

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» проводиться у період з 18 по 20 лютого 2020. Відповідальний за проведення Воронцов Б.С.

За більш докладною інформацією звертатись до відповідальних за проведення.

Оголошуються конкурс для магістрів 1 року навчання для поїздки на 1 семестр ("короткої") в Норвегію на навчання (осінній семестр 6 курсу).

У рамках проекту “NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education” програми Eurasia оголошено про початок прийому заявок на включене навчання у Норвезькому університеті природничих і технічних наук (НТНУ) на осінній семестр 2020-2021 навчального року у м. Йовік, Норвегія.

Витрати на навчання покриваються за рахунок проекту.

Шановні випускники кафедри ТМ! Щиро вітаємо з успішним закінченням навчання!

Вручення дипломів магістра відбудеться 24 cічня 2020 року о 13.00 в Залі Вченої Ради ( головний корпус). Для отримання диплому Вам необхідно розрахуватися з університетом ( обхідний лист взяти в 217-1 і повністю заповнений повернути до навчального відділу ММІ - 217-1) та сплатити вартість послуги за оформлення документів про освіту.

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 будуть проводитись:

  • "Системи автоматизованого проектування та комп’ю-терного моделювання в машинобудуванні", 15-17 квітня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут»
  • "Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням", 24-27 березня у Сумському державному університеті
  • "Металорізальні верстати та системи", 25-26 квітня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського

Оновлений розділ "Дипломного проектування магістрів". У нього додані теми магістерських дисертацій та графік їх захистів.

30 жовтня студенти нашої спеціальності відвідали ДП «Антонов». Вони ознайомились з складальним виробництвом, механообробними цехами. А також побували в музеї підприємства.

Від щирого серця вітаємо студентів, викладачів та співробітників кафедри з новим навчальним риком! Бажаємо завзятості в навчанні, натхнення в методичній роботі, музи в науковій та просто гарного настрою!

Наші окремі вітання для першого курса бакалаврату! Запам’ятаєте цю мить! Зокрема через декілька років ви будити дивитесь на цей агрегат не на як груду прикольного заліза, а навпаки чудово розуміти як його використовувати для блага людства.