Пройшов цілий тиждень захистів бакалаврських дипломів. В цьому році за п’ять днів державна екзаменаційна комісія заслухала 35 бакалаврів. Захист проводився дистанційно.

Війна внесла свої корективи у процес роботи над дипломами. Деякі студенти по об’єктивним причинам взяли академічну відпустку. А деякі, навпаки, виконували свої роботи з максимально користю для країни. Саме так прямо під час дипломування з’являлись реальні теми. На захисті навіть демонструвались дослідні зразки на військову тематику.

Також два випускника представили роботи на тему виготовлення деталей для космічного наносупутника КПІ #PolyITAN-3. Ще декілька студентів вже мають виробничий досвід і впровадили свої дипломи у виробництво.

Ще однією відмінністю цих захистів було те, що серед тих хто захищався було дев’ять іноземних студентів.