У цю середу пройшла конференція “Орієнтування та залучення студентів другого курсу до науково-дослідної роботи кафедри”. На ній викладачі нашої кафедри розповідали студентам другого курсу про їх наукові напрямки. Студенти вже з перших років навчання можуть долучитись до наукових досліджень, що в подальшому допоможе їм при вступі до магістратури і аспірантури. Також за результатами наукової діяльності студенти можуть отримувати додаткові бали до рейтингу, що підвищує їх шанси на отримання як звичайної, так і підвищеної стипендії.

На конференції виступили:

• Професор Петраков Ю.В. з привітальним словом і описом його наукового напрямку – управління процесами різання.
  • Доцент Лашина Ю.В. та професор Воронцов Б.С. з новими технологіями виробництва заготовок на основі адитивних технології.
  • Асистент Шуплецов Д.К. та доцент Кореньков В.М., які описали особливості обробки на верстатах з ЧПК.
  • Заступник завідувача кафедри з наукової роботи доцент Фролов В.К. розповів про роль науково-дослідної роботи, участь у конкурсах студентських наукових робіт, олімпіадах, конференціях.

Відео-запис конференції:

Скріншоти проведення конференції: