Наші студенти – найкращі. Ми завжди пишаємось ними. А сьогодні в нас ще більший привід. Студент іноземної групи Дуран Утку Узун отримав від посла України у Туреччині почесну грамоту за особисті зусилля та чуйність в допомозі Україні. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Василь Боднар відзначив велику роботу студента, яка так важлива для України та українського народу у ці важки часи. Також була вручена та сама славнозвісна на весь мир марка з потонулим руським кораблем.

Дуран Утку займається пошуком і постачанням інсуліну і інших ліків для українських дітей з хронічними захворюваннями, котрі не можуть їх отримувати або купувати через військові дії. Він збирає і допомагає відправляти іншу гуманітарну допомогу. Також проводить курси турецької мови для біженців з України, щоб їм було легше і бистріше адаптуватися до нових умов.

Дякуємо Дуран Утку за підтримку України! Нам вона дуже необхідна.