Наша кафедра вже багато років працюю над дистанційними формами навчання. Так свого часу буди розроблені дистанційні курси по Інформатики, Теорії різання та інші. Тоді вони випускались ще у формі DVD. Та ми не стоїмо на місці. Наразі обстановка з карантином змусила перейти на новий рівень.

Викладачі кафедри в найкоротші терміни освоїли системи Zoom, BBB, Moodle, G Suite for Education. Порозумілись з новими модулями в Електронному Кампусі.

Зараз шаг за студентами! Для початку навчання їм потрібно по електронному розкладу ознайомитись з переліком дисциплін, які вони будуть опановувати в цьому семестрі. Потім у розділі “Галузева науково-методична лабораторія віртуальних засобів навчання – Дисципліни, що викладаються дистанційно у вересні 2020р.” знайти контакти та зайти у відповідні електроні кімнати та класи. Усі заняття будуть проходити за розкладом в виключно дистанційній формі не менше ніж до 1 жовтня 2020р.