Якщо в тебе є дипломом молодшого спеціаліста, то на нашу освітню програму «Технологія машинобудування» ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, надати відповідні сертифікати ЗНО, й претендувати на місця за державним замовленням. Та навчатися за скороченою програмою навчання за три роки замість чотирьох.

Для вступу потрібні наступні оцінки:

  • українська  мова  і література – береться з сертифікату ЗНО за любий рік від 2018 до 2020. Або з української  мови з сертифікату ЗНО за 2021 рік;
  • математика – береться з сертифікату ЗНО за любий рік від 2018 до 2021. Або історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір якщо ти не претендуєш на бюджетні місця.
  • фахове вступне випробування по нашої спеціалізації – здається у нас, в КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Терміни вступної компанії

  • 14 липня до 23 липня включно – подача документів;
  • з 24 до 26 липня – комплексне фахове випробування;
  • 27 липня – надання рекомендації для зарахування за державним замовленням.

Документи у 2021 році подаються виключно електронно! Необхідні документи. Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2021 році

Контакти відбіркової комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16 (напроти крильця нашої кафедри), м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).

На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (097) 694-50-58

Email: pkkpiua@gmail.com

Додаткова інформація

Докладніше на сайті приймальної комісії

Найсвіжіша інформація від приймальної комісії: