Кафедра Технології Машинобудування є структурним підрозділом Механіко-Машинобудівного Інституту Національного Технічного Університету України "Київський Політехнічний Інститут"

Ми готуємо бакалаврів за спеціальністю "Інженерна механіка", магістрів, аспірантів і докторантів за спеціалізаціями "Технології машинобудування" та
"Технології виготовлення деталей і складання вузлів літаків".

Історія кафедри технології машинобудування  розпочалась 1932 р. у складі Механічного факультету Київського Політехнічного Інституту. Сьогодні кваліфіковані викладачі та співробітники забезпечують високу якість навчання та проводять активну наукову роботу. Ми пишаємось видатними випускниками кафедри та її студентами, багато з яких є переможцями та призерами численних конкурсів та олімпіад.

Ми активно співпрацюємо з державними і науковими установами, провідними підприємствами та університетами. Міжнародні зв'язки кафедри технології машинобудування охоплюють такі країни, як Німеччина, Португалія, Сербія, Болгарія, Туреччина, Іран, Китай, В'єтнам, Єгипет, Конго та ін..

Аудиторії кафедри відповідають усім вимогам для проведення занять із застосуванням сучасних мультимедійних технологій, а лабораторне обладнання дозволяє проводити наукові дослідження процесів і об'єктів сучасного машинобудування.

Сучасна молодь обирає кафедру технології машинобудування НТУУ "КПІ". Наші студенти живуть весело і отримують відмінні знання й уміння.

Кафедра технології машинобудування